Skontaktuj się z nami! - [email protected]

Kody rabatowe Mój Catering

Mój Catering to polecana opcja diety pudełkowej dla osób poszukujących zdrowego oraz zbilansowanego odżywiania, z klasy jakości premium, zarówno gdy chodzi o sposób wykonania, jak i dostarczania poszczególnych posiłków. 

Tym, jak prezentują się poszczególne jadłospisy w ramach konkretnych pakietów firma cateringowa udowadnia, że dieta pudełkowa wcale nie musi być nudna i nie oznacza, że ciągle je się to samo. Pełnowartościowe posiłki dobrze się prezentują, dokładnie tak samo jak dania podawane w restauracji. Na dodatek są bogate w wartościowe składniki odżywcze i zawsze dopasowane do kubków smakowych zamawiających. 

-5%

Kod promocyjny: WIOSNA5

Dlaczego Mój Catering to dobry wybór?

Każda opcja w Mój Catering to dobry wybór. Wskazana dieta pudełkowa: 

  • składa się z regionalnych, często sezonowych składników;
  • jest starannie przygotowana i doskonale zbilansowana pod kątem energetycznym;
  • dostosowana jest do celu lub celów żywieniowych korzystających;
  • składa się z potraw przygotowanych ze świeżych składników, które docierają do klientów we właściwym czasie oraz dokładnie w to miejsce, które zostało wyznaczone;
  • to menu obejmujące posiłki bez: cukru, sztucznych konserwantów i ulepszaczy smaku;
  • rozpoczyna się od bezpłatnego, pierwszego jadłospisu próbnego;
  • oferuje uczestnictwo w atrakcyjnym pakiecie lojalnościowym;
  • jest różnorodna, zarówno pod względem smaku, jak i składu. 

Jakie są pakiety dostępne w ramach Mój Catering?

Mój Catering oferuje aż 16 diet dopasowanych do zdrowia i celów żywieniowych zamawiających. Są to: Dieta z Wyborem Menu, Dieta Standard, Dieta Sport (Wysokie Białko), Dieta Odchudzanie, Dieta Niskie IG (Niski Indeks Glikemiczny), Dieta Keto, Dieta Wege, Dieta Low Carb, Dieta Lekkostrawnie, Dieta Odchudzanie Wegetariańskie, Dieta Wege z Rybami, Dieta Niskie IG (Wege z Rybami), Dieta SirtFood, Dieta Detoks Sokowy, Dieta Fleksitariańsko oraz Dieta Bez Glutenu i Laktozy. 

W celu wyboru konkretnej diety należy wskazać: swój cel żywieniowy, wiek, płeć, wzrost, aktualną wagę oraz prowadzony tryb życia. Istnieje również możliwość skonsultowania się z wykwalifikowanym dietetykiem, który pomoże podjąć decyzję odnośnie do tego, na jaki plan żywieniowy się zdecydować. 

Jak zamówić dietę pudełkową Mój Catering?

Dietę pudełkową Mój Catering można zamówić zarówno telefonicznie, jak i online. Wystarczy więc zadzwonić do biura bądź wypełnić formularz na stronie internetowej albo poprzez aplikację mobilną. Aplikacja pozwala skomponować od podstaw menu na każdy dzień, jak i oceniać posiłki. Można w niej sprawnie ustawić termin wraz z miejscem dostawy. 

Warto podkreślić, że Mój Catering oferuje usługi w ponad 3000 miast na terenie Polski. Tak spory zasięg pozwala wielu osobom praktycznie od razu decydować się na zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych. Wystarczy upewnić się, czy w swoim mieście także możliwe jest skorzystanie z tego typu usługi, wpisując w specjalnej wyszukiwarce kod pocztowy z miasta zamieszkania. Doręczenia są zrealizowane transportem chłodniczym, dającym pewność, że zamówione dania nie zepsują się. Koszt każdej dostawy zawsze wynosi 5 złotych, niezależnie od tego, gdzie się odbywa. 

Jak działa program lojalnościowy Mój Catering?

Program Lojalnościowy w Mój Catering to dobre rozwiązanie dla klientów oceniających posiłki, zapraszających znajomych do skorzystania z poszczególnych pakietów, którzy to chcą zbierać punkty i następnie wymieniać je na zniżki. To opłacalna alternatywa, która wynagradza zaangażowanie w promowanie poszczególnych planów dietetycznych. 

Za każde wydane 1000 złotych klient ma przyznane 25 000 punktów. 

Jeśli decyduje się zapraszać znajomych, to za pierwsze zamówienie złożone przez konkretną osobę z polecenia otrzymuje aż 25 złotych rabatu. 

Zasady oceniania posiłków: każda ocena posiłku to 1 punkt. Za 10 punktów otrzymuje się 1 złoty. Po uzbieraniu określonej liczby punktów należy w polu zamówienia zaznaczyć opcję: “Uwzględnij punkty ze skarbonki”, aby uzyskać atrakcyjną zniżkę.

FAQ

Wybierając Mój Catering nie trzeba od razu płacić za swoje zamówienie. Firma oferuje bowiem odroczone płatności, z uwagi na współpracę z serwisem PayPo. To daje szansę skorzystania ze zdrowych posiłków w ramach diety pudełkowej od razu, nawet w sytuacji, gdy w danym momencie niekoniecznie dysponuje się środkami na taki cel. 

Ceny diet pudełkowych w firmie Mój Catering są różne. Zależą od: wariantu diety, ilości posiłków zamawianych w ciągu danego dnia, a także czasu korzystania z konkretnego pakietu. Wiadomości na ten temat udostępnione są na stronie internetowej firmy, w odpowiedniej zakładce. 

W celu doboru konkretnej diety warto skonsultować się z dietetykiem, który dowie się, jakie ktoś ma cele żywieniowe i czego oczekuje od diety pudełkowej. Można też na stronie firmy sprawdzić kalkulatory: wody, BMI oraz kalorii. 

Dietetykowi należy udzielić informacji o tym, czy: chcesz schudnąć, chcesz się zdrowo odżywiać, zbudować mięśnie, czy może poszukujesz diety specjalistycznej. Nie możesz również zapomnieć udzielić informacji o: wzroście, wieku, płci, aktualnej wadze i spodziewanej wartości zamierzonej wagi docelowej. Tego typu informacje możesz również uzupełnić w specjalnie zamieszczonym na stronie internetowej kwestionariuszu.