Skontaktuj się z nami! - [email protected]

Kody rabatowe Proszę Zdrowie

Proszezdrowie oferuje niebanalne kompozycje smaków i aromatów w każdym posiłku. Przygotowywane z najwyższej jakości składników potrawy rozpływają się w ustach i wpływają korzystnie na dobrostan całego organizmu. Firma skupia się na dostarczaniu zbilansowanego menu, które zostało stworzone we współpracy z doświadczonymi dietetykami. Możesz być pewny jakości każdego oferowanego tu pakietu.

-10%

KOD PROMOCYJNY: KOD10
NA POST DR DĄBROWSKIEJ

FAQ – o co najczęściej pytają klienci proszezdrowie?

Katering proszezdrowie wyróżnia się nie tylko smakiem, ale także zdrowym podejściem do kulinariów. Tutaj stawia się przede wszystkim na świeże, naturalne składniki i równowagę wartości odżywczych.

Tak, w ofercie przedstawiono różnorodne opcje dostosowane do indywidualnych potrzeb żywieniowych. Pakiety obejmują diety wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe i wiele innych.

Proszezdrowie dba o jakość składników i wybiera produkty pochodzące od lokalnych dostawców. Wspiera przez to zrównoważone uprawy oraz stawia na naturalny smak.

Proszę zdrowie dba o to, aby dostarczane pakiety były jak najświeższe. Zarówno posiłki przewidziane na sobotę, jak i na niedzielę dostarczamy w sobotni poranek.

Różnorodnie, smacznie, zdrowo – poznaj całą ofertę

Diety klasyczne:

Równowaga między białkami, węglowodanami i tłuszczami. Proste, znane składniki, które tworzą harmonijne dania zaspokajające Twoje podstawowe potrzeby odżywcze.

Diety proteinowe:

Wzmocnij swoje ciało i osiągnij pełną satysfakcję dzięki diecie bogatej w białko. Dania pełne protein pomogą Ci zbudować i utrzymać silną, zdrową sylwetkę.

Ratunek dla wątroby:

Dieta skupia się na składnikach wspierających funkcjonowanie wątroby, pomaga złagodzić objawy jej obciążenia i przywrócić zdrowie.

Diety ketogeniczne:

Osiągnij stan ketozy i postaw na tłuszcze jako główne źródło energii. Dieta wspomaga redukcję wagi i poprawę kondycji.

Diety Sirtuinowe:

Menu oparte na potrawach bogatych w sirtuiny. Ta dieta nie tylko wspomaga procesy przeciwstarzeniowe, ale przy tym poprawia samopoczucie.

Niski IG:

Odżywcza i zbilansowana dieta, która stabilizuje poziom cukru we krwi. Menu skupia się na zdrowych węglowodanach oraz wspiera kontrolę masy ciała.

Roślinne lunche:

Lekkostrawne i smaczne posiłki, które dostarczają energii, a przy tym są pełne niezbędnych składników odżywczych.

Dieta MAMA:

Zbalansowane posiłki dostarczające niezbędnych składników odżywczych, które wspomagają witalność – idealne dopasowanie do aktywnego trybu życia każdej mamy.

Detoksy sokowe:

Propozycja, która pomaga oczyścić organizm z toksyn i przywrócić naturalną równowagę organizmu.

Dieta dr Dąbrowskiej:

Podążaj ścieżką do zdrowia i równowagi z dietą stworzoną przez Dr. Ewę Dąbrowską. Odkryj moc surowych składników, które wspierają naturalne procesy detoksykacji organizmu.

Low-FODMAP:

Dla tych, którzy szukają ulgi w dolegliwościach jelitowych. Dieta eliminuje potencjalnie problematyczne składniki, pomagając w utrzymaniu zdrowego układu pokarmowego.

Postaw na zdrowie – proszezdrowie!

Kreatywni kucharze proszezdrowie łączą tradycję z nowoczesnością i tworzą unikalne połączenia smakowe. Firma stawia na świeże, lokalne składniki, przez co całkowicie eliminuje sztuczne dodatki. Wierzy ponadto, że świadome jedzenie idzie w parze z wiedzą. Proszezdrowie to porady żywieniowe, inspirujące przepisy i informacje na temat wartości odżywczych, które dbają o Twój dobrostan.