Skontaktuj się z nami! - [email protected]

Kody rabatowe Green BOX

Greenbox to katering dietetyczny, który odpowie na wszystkie Twoje potrzeby. Firma wierzy, że jedzenie powinno być nie tylko smaczne, ale także zdrowe i świadome. Dania, które znajdziesz w pakiecie są starannie przygotowywane z najwyższej jakości składników, często pochodzących z lokalnych, ekologicznych źródeł. Każda propozycja jest zbilansowana, pełna smaku i wartości odżywczych.

-25%

Kod promocyjny: GREENWIOSNA

FAQ – o co najczęściej pytają nasi klienci?

W przypadku jakichkolwiek nieścisłości i problemów należy skontaktować się z biurem obsługi klienta. Możesz napisać wiadomość na [email protected], a firma zareaguje najszybciej jak to tylko możliwe.

Wszystko odbywa się z odpowiednim wyprzedzeniem. Zamówienia składane przed godziną 12 zostają dostarczone po dwóch dniach. Z kolei na te złożone po godzinie 12 trzeba czekać trzy dni.

W przypadku zamówień poza strefą dowozu może zostać naliczona dodatkowa opłata związana z transportem. Jej wysokość jest ustalana indywidualnie w zależności od kilometrażu.

Zamówienie można złożyć poprzez stronę internetową. Wystarczy wybrać odpowiednie menu, kaloryczność, datę dostawy i uzupełnić niezbędne informacje kontaktowe. Zespół GreenBox jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i dostosować oferty do indywidualnych potrzeb.

Pełna oferta pakietów dietetycznych:

Dieta wybór menu:

Propozycja dla tych, którzy cenią sobie różnorodność i chcą samodzielnie tworzyć swoje posiłki, zachowując przy tym równowagę i zdrowy bilans składników odżywczych.

Dieta Standard:

Klasyczna dieta, która dostarcza niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach.

Dieta odchudzająca:

Skomponowana z myślą o osobach, które chcą zredukować masę ciała. Odpowiednio zbilansowane posiłki wspierają utratę wagi i dostarczają niezbędnych składników odżywczych.

Dieta domowa:

Domowe smaki w zdrowej odsłonie. Menu okazuje się idealnym wyborem, dla osób, które tęsknią za kuchnią babci i starają się prowadzić przy tym zdrowy tryb życia.

Dieta sportowa:

Dieta skierowana do osób aktywnych fizycznie. Dostarcza energii, składników odżywczych, wspiera regenerację mięśni i zwiększając wydolność organizmu.

Dieta wegetariańska:

Propozycja dla tych, którzy stawiają na roślinne źródła białka. Dania bogate w świeże warzywa, owoce i orzechy.

Dieta wegetariańska + ryby:

Połączenie diety roślinnej z bogactwem kwasów omega-3 pochodzących z ryb. Balans i równowaga na talerzu.

Dieta Low IG:

Kontroluj poziom cukru we krwi każdego dnia. Dieta Low IG to propozycja dla tych, którzy chcą utrzymać równowagę glikemiczną i zadbać o swój organizm od środka.

Dieta Keto:

Dieta ketogeniczna, która wspiera redukcję masy ciała i wprowadza organizm w stan ketozy. Zminimalizuj spożycie węglowodanów i postaw na tłuszcze.

Dieta Low Carb:

Ogranicz węglowodany i zwiększ swoją energię w ciągu dnia. Dieta Low Carb wspieraj utratę wagi oraz pomaga osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Dieta Office:

Smaczne posiłki dostosowane do szybkiego tempa pracy. Praktyczne menu i zdrowa opcja na każdy dzień w biurze.

Dieta oczyszczająca:

Detoks dla zdrowia. Dieta pomaga pozbyć się toksyn z organizmu oraz wspiera naturalne procesy oczyszczające.

Dieta DASH:

Stworzona z myślą o zdrowiu serca. Propozycja skoncentrowana na zbilansowanych i niskosodowych posiłkach.

Świadome wybory dietetyczne z GreenBox

Katering GreenBox łączy smak, zdrowie i zrównoważony rozwój. Firma ta kładzie nacisk na jakość składników i wysoką wartość odżywczą każdego podanego dania. Klienci mają możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji z doświadczonym dietetykiem, który pomoże dostosować menu do ich potrzeb żywieniowych i celów zdrowotnych.
Dzięki programowi lojalnościowemu, stali klienci GreenBox mają dostęp do licznych zniżek i ofert specjalnych. Firma ceniona jest przy tym za elastyczność i szeroki zakres dostaw obejmujący zarówno obszary miejskie, jak i tereny podmiejskie.