Skontaktuj się z nami! - [email protected]

Kody Rabatowe DietBox

DietBox to firma, która w cateringu działa od lat. Tworzą ją ludzie z pasją, zaangażowani zarówno w opracowanie diety, jak i w przygotowanie posiłków. Wśród nich są dietetycy i kucharze, a także kierowcy, którzy dbają o to, aby catering docierał zawsze na czas. To jedna z nielicznych firm cateringowych, która oferuje diety w atrakcyjnych cenach, a do tego zapewnia rabaty i inne zniżki. 

Diety, które proponuje swoim klientom, są odpowiednio zbilansowane, a same posiłki przygotowywane z najlepszych składników. Składniki te pochodzą od sprawdzonych dostawców. Zatem wszystko zawsze jest świeże, smaczne i apetycznie podane. Posiłki znajdują się w jednorazowych opakowaniach. Opakowania te posiadają etykiety informujące o tym, czy danie wymaga podgrzania i w ogóle kiedy należy je spożyć. 

-22%

Kod promocyjny: GRILL22

Firma dba o wysoką jakość obsługi, co z parze z przystępnymi cenami, jest mocno zachęcające do korzystania z jej oferty. DietBox dostarcza diety do klientów z całej Polski, choć z wyszczególnieniem konkretnych miejscowości. Firma działa we wszystkich województwach na terenie kraju. czy dotrze również do Ciebie, możesz sprawdzić na stronie, korzystając ze specjalnej wyszukiwarki.

Dlaczego warto wybrać catering w DietBox?

Tani catering dietetyczny i dodatkowe rabaty to nie wszystko, co przekonuje klientów do zakupu diety właśnie w DietBox. Zachętą i motywacją jest szereg innych korzyści wynikających z polityki działalności firmy i jakości, jaką zapewnia. Oto, dlaczego warto kupić catering w DietBox. 

  • Posiłki są bardzo różnorodne, nawet pomimo ograniczeń produktowych, jak na przykład w diecie wegetariańskiej. Do tego smaczne, świeże i pełnowartościowe. Nad prawidłowym zbilansowaniem posiłków czuwają doświadczeni dietetycy. 
  • Catering jest dostarczany zawsze terminowo, w godzinach nocnych od 2:00 do 9:00, zgodnie z indywidualnymi ustaleniami. 
  • Duży wybór diet, w dodatku możliwość dopasowania każdej z nich do indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego i indywidualnych upodobań smakowych, to dodatkowy atut firmy.
  • Możliwość składania zamówień za pośrednictwem panelu klienta, co daje wgląd do szczegółowej oferty i ceny końcowej zamówienia. Usprawnia to także składanie kolejnych zamówień. 
  • Na każdym etapie realizacji zamówienia i po złożeniu również, klienci mogą liczyć na kompleksową i fachową obsługę, w tym profesjonalne doradztwo. 

Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, zapoznaj się z ofertą na stronie. Z pewnością szybko dojdziesz do wniosku, że wśród tych diet, jest dieta dla Ciebie. 

Jakie diety są dostępne w ofercie DietBox?

W DietBox każdy znajdzie dla siebie odpowiednią dietę. Firma zadbała o różnorodność pod każdym względem. Diety dostępne w ofercie na stałe to przede wszystkim: Slim, Standardowa, Keto, Low Carb, Strong, Wegetariańska, Wegetariiańska z rybami, Niski Indeks Glikemiczny, Wybór Menu. Każda z nich ma zupełnie inny cel, ponieważ jedna redukuje ilość węglowodanów, druga produkty zawierające cukier, a kolejna ma na celu redukcję wagi. Jednak w jednym się zgadzają. Mają one korzystnie wpływać na zdrowie i funkcjonowanie całego organizmu. 

Wybierając dietę dla siebie, trzeba zwrócić uwagę na zapotrzebowanie kaloryczne. I o tym pomyśleli twórcy DietBox, którzy opracowali specjalny kalkulator kalorii. Podając w nim takie dane jak płeć, wiek, wzrost, waga, czy aktywność fizyczna, można szybko i łatwo, bo przez jedno kliknięcie, wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne. Znając ten parametr i wiedząc, jaki to ma być rodzaj diety, można już ją sobie łatwo dopasować. W razie trudności z wyborem lub jakichkolwiek innych pytań, specjaliści z biura obsługi klienta pozostają do dyspozycji. 

Co jeszcze warto wiedzieć?

Niektóre posiłki wymagają podgrzania. Można to robić w pojemnikach, w których zostały dostarczone, wstawiając do mikrofalówki. Można też przełożyć konkretne danie do naczynia żaroodpornego i podgrzać je w piekarniku. Dostarczone posiłki są gotowe do spożycia także bez wcześniejszego podgrzania. Jednak ciepłe jedzenie ma lepszy smak.

Na stronie jest rozpisane menu na cały tydzień. Dotyczy to diety każdego rodzaju. Zatem zanim klient zdecyduje się na złożenie zamówienia, może sprawdzić, jakie dania są przygotowywane w ramach danego cateringu. Do menu chętnie zaglądają też stali klienci, aby orientować się, co będą jeść w najbliższych dniach.

Osoby decydujące się na catering w DietBox mają stały dostęp do posiłków przygotowanych zgodnie z zasadami konkretnej diety. To oznacza, że diety dostarczane są na cały tydzień. Z tym że dostawa jedzenia na niedzielę odbywa się już w sobotę. W niedzielę kierowcy nie pracują.

Nie trzeba być stałym klientem, by móc korzystać ze zniżek i rabatów. Wystarczy na przykład zamówić catering na dłuższy okres i już cena automatycznie spada w dół. Takich okazji cenowych jest znacznie więcej. Warto regularnie zaglądać do zakładki promocje.