Skontaktuj się z nami! - [email protected]

Kody rabatowe TIM Catering

Tim to wyjątkowe usługi kateringowe dedykowane wszystkim, którzy pragną zdrowego, smacznego i zrównoważonego podejścia do żywienia. Wszystkie pakiety zostały starannie opracowane przez doświadczonych dietetyków, aby spełniać najwyższe standardy dostarczając przy tym niezapomnianych doznań smakowych.

-20%

Kod promocyjny: GIGAWYBOR

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Wszystkie posiłki są przygotowywane na bieżąco i dostarczane świeże. Katering TIM nie używa zamrożonych składników, przez co zapewnia najwyższą jakość i smak dań. Pakiety przygotowywane są tego samego dnia co dostawa.

Tak, istnieje taka opcja. Możesz personalizować swoje zamówienie. W ofercie znajdziesz kilkanaście różnych pakietów, które spełniają różnorodne potrzeby żywieniowe.

W celu wprowadzania zmian do zamówienia warto skontaktować się z obsługą klienta lub zmienić ustawienia w panelu klienta.

Wyboru możesz dokonać na minimum 72 h przed planowaną dostawą. W tym celu należy wejść do panelu klienta oraz kliknąć w konkretne zamówienie i dzień.

Pakiety TIM – wybierz dietę idealną dla Ciebie!

Wybór Menu:

Propozycja tych, którzy cenią różnorodność i elastyczność w wyborze posiłków. Menu zaspokaja różnorodne preferencje żywieniowe.

Keto Premium:

Dania ketogeniczne, bogate w zdrowe tłuszcze, umiarkowane białkowo i charakteryzujące się niską zawartością węglowodanów.

Slim:

Specjalnie opracowane posiłki o niskiej kaloryczności, wspomagające utratę wagi. Smaczne i lekkie dania, które pozwalają utrzymać zdrowy tryb życia.

Office:

Wygodne i zrównoważone posiłki, idealne dla osób pracujących. Menu sprosta wymaganiom intensywnego dnia w biurze.

Standard:

Tradycyjne dania w niebanalnym wydaniu. Oferta standardowa dostarcza pełnowartościowych posiłków, zrównoważonych pod względem składników odżywczych.

Keto:

Dieta ketogeniczna dostarczająca wysokiej ilości tłuszczów i minimalizująca podaż węglowodanów. Optymalne rozwiązanie dla tych, którzy pragną wejść w stan ketozy.

Sport Premium:

Pyszne, gęste odżywczo dania. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających sportowcach.

Hashimoto:

Specjalnie dostosowane dania dla osób z chorobą Hashimoto. Menu wspomagające zdrowie tarczycy i utrzymanie równowagi hormonalnej.

Vegetarian:

Bogate w warzywa i roślinne źródła białka dania, idealne dla miłośników diety wegetariańskiej.

Vege + Fish:

 Opcja, która łączy dietę roślinna i zdrowe kwasy omega-3 z ryb.

Vegan:

Wyłącznie roślinne dania, pełne smaku i zbilansowane pod składników odżywczych.

Less Gluten:

Dieta ograniczająca ilość glutenu w daniach, idealna dla osób z delikatnym układem pokarmowym.

Lactose Free:

Menu zawierające dania bez laktozy, dostarczające pełnowartościowych składników odżywczych dla osób z nietolerancją.

Sport:

Dieta wzbogacone w białko i węglowodany. Optymalne wsparcie dla treningu i regeneracji mięśni.

Niski IG:

Posiłki o niskim indeksie glikemicznym idealne dla tych, którzy dbają o stabilizację poziomu cukru we krwi.

TIM dla Ciebie

Oferta kateringowa TIM obejmuje różnorodne zestawy posiłków, dostosowane do różnych preferencji żywieniowych i potrzeb kalorycznych. Zespół zapalonych kucharzy dba tutaj o każdy szczegół, przez co zapewnia klientom zróżnicowaną gamę smaków, składników odżywczych i proporcji makroelementów.