Skontaktuj się z nami! - [email protected]

Kody rabatowe Fitness Catering

Dieta pudełkowa w Fitness Catering

Fitness Catering to firma specjalizująca się w cateringu dietetycznym. Zachęca do współpracy każdego, kto chce przejść na zdrowe odżywianie, poprzez stosowanie odpowiedniej diety wspomóc leczenie różnych chorób i dolegliwości, czy też osiągać lepsze wyniki sportowe. Bo oferta diet jest bardzo szeroka, a same posiłki różnorodne i smaczne. 

-25% na WYBÓR MENU

Kod promocyjny: 25MAJ

Zamówienia w Fitness Catering można składać online, za pośrednictwem strony internetowej. Intuicyjny panel klienta umożliwia dostosowanie diety do indywidualnych preferencji. Firma daje możliwość zakupu cateringu na próbę w ramach zestawu testowego. 

Fitness Catering obsługuje wszystkie województwa. Z dietami dociera do mieszkańców największych miast i okolicznych miejscowości. Wystarczy wejść w zakładkę dostawa, by sprawdzić, jakie adresy są aktualnie obsługiwane. 

Dlaczego Fitness Catering to dobry wybór?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zamówić dietę w Fitness Catering. Przede wszystkim jednym z nich jest ogromna różnorodność posiłków. Są one przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, zgodnie ze wskazówkami dietetyków. Dzięki temu oferowane posiłki są pełnowartościowe, smaczne i zdrowe. 

Firma od lat dostarcza diety w pudełkach i cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. Jest nie tylko bardzo znana na rynku, ale też polecana. Ponadto ma konkurencyjną ofertę, duży wybór diet, a do tego atrakcyjne ceny. Stali klienci mogą liczyć na rabaty i oferty specjalne. Za punkty zgromadzone w ramach programu Fitpoint, mogą zdobywać nagrody. 

Catering dietetyczny – oferta diet

Niezależnie od tego, jaką kto dietę preferuje, z pewnością znajdzie ją w ofercie Fitness Catering. Te najczęściej wybierane to: dieta Low-carb, Standard, Comfort, Sport, Wege&Ryby, Wege, Gluten less & Lactose free, czy Dieta Ketogeniczna. Firma oferuje także Dietę Standard bez ryb, 6 pack, Low IG, Samuraja, Paleo oraz dr Dąbrowskiej, Sirt. To jednak nie wszystko. Oferta cateringu obejmuje także następujące diety: Fit Woman, Intermittent fasting – Standard, Niski IG, Carb back loading oraz Keto. 

Za pośrednictwem strony można nie tylko zamówić wybraną dietę, ale również zapoznać się z przykładowym menu. Już po analizie jadłospisu klienci dostrzegają jego różnorodność i atrakcyjność. W razie jakiegokolwiek problemu z wyborem konkretnej diety, wystarczy skontaktować się z konsultantem. Kontakt telefoniczny to dobry sposób na ustalenie szczegółów zamówienia i zakup pierwszej diety. 

FAQ – o co najczęściej pytają nasi klienci?

Posiłki są dostarczane od poniedziałku do soboty. W soboty dieta jest dowożona również na niedzielę. W razie zainteresowania, istnieje możliwość wyboru dwóch adresów dostawy. Na przykład w tygodniu na adres pracy, w sobotę na adres zamieszkania. 

Przed wyborem diety, trzeba przede wszystkim ustalić cel jej stosowania. Jeżeli ma to być dieta dla osoby aktywnej, to musi to być Dieta Sport. Jeżeli ktoś sięgając po dietę w pudełkach zamierza pozbyć się zbędnych kilogramów albo wspomóc leczenie konkretnych problemów zdrowotnych, powinien wybrać dietę odpowiadającą jego potrzebom. Do tego dochodzi ilość kalorii. Wybór pierwszej diety najlepiej skonsultować z doradcą/dietetykiem. 

Catering można zamówić na wiele sposobów, na przykład telefonicznie. Jednak dużo wygodniej jest składać zamówienie za pośrednictwem panelu. Możliwość personalizacji diety, czy zapoznania się z gotowym jadłospisem to tylko dwie z wielu korzyści wynikających z posługiwania się kontem. 

Dostawa cateringu jest bezpłatna. Bez względu na lokalizację klienta, o ile znajduje się ona w zasięgu obsługiwanych miejscowości.

Ilość posiłków zależy od rodzaju diety. Najczęściej dieta pudełkowa składa się z 5 posiłków (śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku, kolacji). Czasem są tylko 4 posiłki, jak na przykład w przypadku diety ketogenicznej. Ilość posiłków, jak i gotowy jadłospis można sprawdzić na stronie.